TRiLiada 2018

Kolejna udana TRiLiada za nami. Szczególne podziękowania należą się wszystkim firmom, dzięki którym uczestnicy imprezy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w technice rolniczej. Wykłady i pokazy prowadzili pracownicy firm: AGCO Polska, Valtra, Agrocom Polska, A-Lima Bis, Claas Polska, Same Deutz-Fahr Polska, John Deere Polska, Joskin Polska, Korbanek, KST Konsulting, KUHN Maszyny Rolnicze, Tech-Kom, top agrar Polska, UNIA. DZIĘKUJEMY !!

Ciekawe, branżowe wykłady oraz pokazy maszyn przyciągnęły dużą widownię. Wśród licznych gości, studentów oraz pracowników naszego Instytutu przybyła także liczna grupa uczniów z Zespołu Szkół Technicznych na Golęcinie.

Tradycyjnie, obok części dydaktycznej, program wydarzenia obejmował także konkurs z wiedzy o Puchar Dyrektora IIB oraz turniej zręcznościowy. W tym roku, w ramach konkurencji sprawnościowych, przeprowadzono slalom taczką, ciągnięcie ciągnika liną i jako dogrywka przeciąganie liny między zespołami.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok!