TRiLiada 2015

W imieniu organizatorów oraz członków i sympatyków Studenckich Kół Naukowych Inżynierii Rolniczej oraz Ekoenergetyki działających przy Instytucie Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, składamy serdeczne podziękowania za udział w TRiLiadzie oraz Dniu Odnawialnych Źródeł Energii wszystkim prelegentom oraz przedstawicielom firm, które wzięły udział w imprezie.

Szczególne podziękowania składamy firmie John Deere za jej wyjątkowy dar w postaci ciągnika 6430, który wzbogaci park maszynowy Instytutu.

Podziękowania kierujemy również w stronę studentów tak licznie biorących udział w wykładach, pokazach i konkurencjach. Bez Was drodzy Studenci takie imprezy nie mają szans powodzenia!